copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministras Jaroslav Narkevič rytoj dirbs Alytuje

Data

2020 10 01

Įvertinimas
0
ministro gera foto.jpg

Rytoj su darbo vizitu į Alytų išvyksta ministras Jaroslav Narkevič. Darbo vizito metu ministras susitiks su  Alytaus miesto savivaldybės meru Nerijumi Cesiuliu ir mero pavaduotoja Jurgita Šukevičiene ir kitais dalyviais. Taip pat kartu su Susisiekimo ministerijos bei Alytaus miesto savivaldybės atstovais apžiūrės miesto žiedines sankryžas bei geležinkelio viaduką, dalyvaus diskusijoje dėl darbų vykdymo bei finansavimo Alytuje ir dėl Alytus - Kaunas kelio projekto rengimo.

Darbo vizito metu ministras aptars Alytaus geležinkelio viaduko Naujojoje g. rekonstrukcijos darbų pradžią. 

Naujoji g. Alytuje yra pagrindinė miesto arterija, tačiau ties geležinkelio viaduku ji susiaurėja ir susidaro transporto spūstys. Siekiant spręsti šią problemą, geležinkelio viaduko rekonstrukcijai įgyvendinant ateities ekonomikos DNR planą skirta 2 mln. eurų.