copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ministras Jaroslav Narkevič vertino, kaip Šalčininkų rajone vykdomi kelių remonto darbai

Data

2020 09 21

Įvertinimas
1
Šalčininkai1.JPG

Susisiekimo ministras Jaroslav Narkevič kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Remigijumi Lipkevičiumi bei Šalčininkų savivaldybės vadovais lankėsi Šalčininkų rajone ir domėjosi, kaip vykdomi kelių remonto bei žvyrkelių asfaltavimo darbai, kaip įsisavinamos infrastruktūros gerinimui skirtos lėšos.

 

„Aš vykstu su vizitais į įvairius šalies regionus, susitinku su savivaldybių vadovybe, domiuosi, kaip sekasi įsisavinti lėšas, kartu ieškome sprendimų kaip greičiau panaudoti lėšas ir pagerinti konkrečios savivaldybės kelių būklę. Šį kartą buvau nuvykęs į Šalčininkų rajoną. Infrastruktūra čia gerėja, o kartu su ja gerėja ir rajono gyventojų susisiekimo kokybė“, - sako ministras J.Narkevič.

 

Ministras Šalčininkų rajono savivaldybėje kartu su jos vadovybe aptarė įvairius probleminius klausimus, pristatė infrastruktūros planus, kurie bus įgyvendinami vėliau. Rezultatą šio rajono gyventojai turėtų pamatyti po vienų ar kitų metų.

 

Ministras J.Narkevič lankėsi ir tose vietovėse, kur jau baigti ar tęsiami kelių remonto – asfaltavimo darbai: Jašiūnų miestelyje, Baltojoje Vokėje, kuri buvo ilgai nesprendžiamos Vilniaus g. problemos – nebuvo šaligatvių. Šiuo metu šaligatviai jau tiesiami, tad pėstieji jau netrukus galės patogiai jais judėti. Ministras lankėsi ir Dainavoje, Eišiškėse, Turgeliuose, Sakalų kaime, kur taip pat vyksta kelių remonto darbai. „Džiaugiuosi, kad Šalčininkų rajono gyventojai bei svečiai galės naudotis vis gerėjančia regiono infrastruktūra“, - pridūrė iš šio rajono sugrįžęs ministras.