BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Neregistruotos transporto priemonės kelia grėsmę saugiam eismui

Data

2014 11 19

Įvertinimas
0
Neregistruotos transporto priemonės kelia grėsmę saugiam eismui
Neregistruotos transporto priemonės kelia grėsmę saugiam eismui
„Šios transporto priemonės nėra registruojamos kaip vilkikai, tačiau važinėja mūsų keliais. Vilkikus kaip traktorius įregistravusi asociacija tikina, kad jie surinkti iš atsarginių dalių bei agregatų ir atitinka žemės ūkio ministro nustatytus reikalavimus. Susisiekimo ministerijai tai kelia rimtų abejonių“, – sako susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas.
 
Lietuvos keliuose pastebėti traktoriai beveik niekuo nesiskiria nuo vilkikų „Scania“. Manoma, kad Savadarbių transporto priemonių gamintojų asociacija traktoriais jas įregistravo neteisėtai, pažeisdama net du žemės ūkio ministro įsakymus. Saugaus eismo automobilių keliais įstatymas numato, kad neregistruotos transporto priemonės negali dalyvauti eisme.
 
Susisiekimo ministerija, siekdama išsiaiškinti šių transporto priemonių teisinį statusą, planuoja kreiptis į policiją ir Žemės ūkio ministeriją.