Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Palangoje vykusių lenktynių organizatoriai - už taiką keliuose

Data

2008 07 20

Įvertinimas
0

2008 m. liepos 16-19 dienomis Palangoje vykusį renginį  “Omnitel 1000 km lenktynės”, kurį remia ir Susisiekimo ministerija, lydėjo šūkis “Už taiką keliuose!”.

Renginį organizavo “Promo Sportas”, jį taip pat rėmė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos.

Susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius specialiomis padėkomis apdovanojo lenktynių nugalėtojus. Kvalifikacinių varžybų nugalėtojui atiteko Susisiekimo ministro Algirdo Butkevičiaus įsteigta taurė. Ministras kartu su lenktynininku A.Gelžiniu taip pat išbandė lenktynių trasą.

 Bendromis pastangomis buvo siekiama, kad šios lenktynės taptų tikra saugaus eismo propagavimo mokykla. Todėl kartu su Susisiekimo ministerija ir Lietuvos automobilių kelių direkcija lenktynių Palangoje dienomis tradiciškai organizavo parodomąsias saugaus eismo priemones.

Žiūrovai galėjo išbandyti saugos diržų veikimo simuliatorių ir patys įsitikinti, kad niekada neverta ignoruoti saugos diržų. Norintys išbandė, kas vairuotojui ar keleiviams gresia virstant automobiliui. Lenktynių metu buvo platinami specialiai šia proga išleisti įvairūs lankstinukai, skirti saugaus eismo propagavimui ir skatinantys į šią problemą atkreipti dėmesį absoliučiai visus eismo dalyvius.

Susisiekimo ministro Algirdo Butkevičiaus teigimu, greitį reikia rodyti ne keliuose, o lenktynėse. Pasak ministro, šios lenktynės tapo pavyzdžiu, kur ir kaip galima demonstruoti savo vairavimo įgūdžius.

“Omnitel 1000 km . lenktynių” organizatoriams ir rėmėjams rūpi ne tik šio renginio, bet ir visų į jį atvyksiančių bei išvyksiančių saugumas,” – sako “Promo Sporto” direktorius Darius Jonušis. – Jeigu šios mūsų bendrai organizuotos priemonės privers būti atidesnius ir padės kovoti už taiką keliuose, jausimės atlikę didelį darbą”.