Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Palangos oro uoste - naujas reisas į Maskvą

Data

2008 06 13

Įvertinimas
0

Nuo š.m. birželio 30 d. atidaromas naujas skrydis maršrutu Maskva (Vnukovo) – Palanga. Skrydžiai bus vykdomi pirmadieniais ir penktadieniais ATR-42 tipo orlaiviais.

Iš Maskvos orlaivis kils 11.15 val., Palangos oro uoste leisis 13.10 val. Iš Palangos orlaivis kils 14.10 val., o Maskvoje (Vnukovo oro uoste) leisis 18.00 val. (vietos laiku). Bilietus galima įsigyti ne tik aviakompanijos atstovybėse, bet ir internetu. Bilietų kainos į vieną pusę su visais mokesčiais - nuo 398 litų, todėl skrydis patrauklus ir žemesnes pajamas gaunantiems žmonėms.

Tikimasi, kad šis reisas pagerins verslo bei turizmo ryšius tarp Vakarų Lietuvos bei Maskvos miesto ir Rusijos regionų. Palangos oro uosto direktoriaus Leono Kvietkausko teigimu, skrydžio atidarymas skatins ne tik maskviečius, bet ir kitų Rusijos regionų žmones daugiau svečiuotis Vakarų Lietuvos regione, o lietuvius, dirbančius Rusijoje, dažniau grįžti namo.

Ypač svarbu tai, kad šių skrydžių laikas Vnukovo oro uoste yra priderintas prie skrydžių į kitus Rusijos miestus. Todėl šis skrydis tampa dar patrauklesnis, nes persėdus Maskvoje, galima greitai pasiekti bet kurį norimą Rusijos regioną.

Rusijos aviakompanija UTAIR - ketvirtoji aviakompanija, vykdysianti reguliarius skrydžius iš Palangos oro uosto.

Aviakompanija SAS kiekvieną dieną po du kartus skraidina į Kopenhagą. Nuo liepos vidurio sekmadieniais bus vykdomi trys skrydžiai.

Didžiausia Skandinavijos pigių skrydžių aviakompanija Norwegian Air Shuttle  skraidina keleivius į Oslą, o kompanija FlyLAL  - į Londoną, Dubliną, Antaliją.