BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Paskelbtas konkursas dėl europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ pirmojo etapo inžinerinio projektavimo darbų

Data

2007 12 10

Įvertinimas
0

Gruodžio 8 d. AB “Lietuvos geležinkeliai“ paskelbė tarptautinį konkursą  pirkti projekto „Rail Baltica“ europinės vėžės geležinkelio atkarpos Lietuvos/Lenkijos valstybių siena- Marijampolė (40.0 km ilgio) teritorijų planavimo dokumentų ir techninio projekto rengimo paslaugas.

Tai reiškia, kad   prasidėjo praktiški įgyvendinimo darbai vieno iš prioritetinių Europos Sąjungos  projektų – europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“, sujungsiančio Lietuvą ir kitas Baltijos šalis su Vakarų Europos šalimis. Projektas dalinai bus finansuojamas Bendrijos finansinės pagalbos transeuropinių transporto tinklų plėtros projektams (TEN-T) fondo lėšomis. Konkursantų dokumentai priimami iki kitų metų sausio 23 d., o sutarties įgyvendinimas turi būti užbaigtas 2009 m. rusėjo 1 d.

Konkurso dalyvis turės  parengti teritorijų planavimo dokumentus ir statinio techninį projekto dokumentus, kurie aiškiai atskleistų statytojo sumanymą. Vienas pagrindinių sutarties pasirašymo kriterijų – mažiausia kaina.

Taip pat reikalaujama, kad pretendentas turėtų geležinkelių projektavimo praktikos – turi būti įvykdęs ne mažiau trijų panašių sutarčių, įskaitant teritorijų planavimo dokumentų parengimą, inžinerinių tyrinėjimų, projektavimo transporto infrastruktūros srityje. Būtina sąlyga konkurso dalyviui - turėti atitinkamos kvalifikacijos ir patirties vadovaujančius darbuotojus ir asmenis, atsakingus už sutarties vykdymą.  Taip pat reikalingos ir licenzijos atlikti geodezinius, topografinius bei kartografinius darbus, rengti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo bei žemės paėmimo visuomenės poreikiams  projektus.