BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pirmieji 19 LJL jūrininkų nakvojo namuose, „Romuva“ jau pildoma degalais

Data

2015 07 24

Įvertinimas
0
Pirmieji 19 LJL jūrininkų nakvojo namuose, „Romuva“ jau pildoma degalais
Pirmieji 19 LJL jūrininkų nakvojo namuose, „Romuva“ jau pildoma degalais
Susisiekimo ministerijai vakar vakare pavyko susitarti su AB SEB banku dėl reikiamos papildomos finansinės pagalbos laivui „Romuva“, stovinčiam Italijos Taranto jūrų uoste: pervesti pinigai už degalus, maisto ir vandens atsargoms, susitarta su laivą agentuojančiu agentu, kad „Romuva“ būtų kaip galima greičiau aprūpinta degalais. Naujausiomis žiniomis, šįryt laivui pilamas kuras.
 
„Dedame visas pastangas, kad kaip galima greičiau padėtume laivuose įstrigusiems žmonėms. Dirbame kartu su Užsienio reikalų ministerija, ambasadų atstovais, sulaukiame verslo pagalbos“, – sako susisiekimo viceministras Saulius Girdauskas.
 
Iš Lenkijos vakar grįžusio laivo „Deltuva“ įgula nakvoti jau galėjo namuose. Prie JAV krantų stovinčios „Ventos“ jūrininkai pranešė, kad nenori palikti laivo, grįžti į Lietuvą pageidauja Italijoje esantys jūrininkai, dalis Portugalijoje stovinčio laivo „Voruta“ įgulos, 2 jūrininkai iš Senegale įstrigusios „Raguvos“.