BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pradedama Lietuvos pašto nepriklausomų valdybos narių atranka

Data

2019 12 31

Įvertinimas
0
LP1m.JPG

Įgyvendindama EBPO reikalavimus, Susisiekimo ministerijos atsirinkta personalo atrankos agentūra pradeda kandidatūrų į AB Lietuvos paštas nepriklausomus valdybos narius paiešką.

„Tikiuosi, kad naujoji bendrovės valdyba užtikrins aukščiausius valdysenos, skaidrumo ir socialinės atsakomybės standartus, sieks tvaraus augimo ir užtikrins viešojo intereso paslaugas bei įsiklausys į šalies žmonių poreikius“, – sako susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Naujos sudėties valdybos nepriklausomų narių atranką vykdys bendrovė „Amston“, kuri potencialių kandidatų sąrašą ministerijai turėtų pateikti ne vėliau kaip per 20 dienų nuo dienos, kuomet pasibaigs kandidatų dokumentų priėmimo terminas.

Atrinktus kandidatus į valdybos narius vertins Susisiekimo ministerijos sudaryta tarpinstitucinė atrankos komisija. Tikimasi, kad naujos sudėties Lietuvos pašto valdyba bus suformuota per artimiausius 2–3 mėnesius.

Lietuvos pašto valdyboje šiuo metu dirba 5 Susisiekimo ministerijos paskirti nariai.