Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


„Rail Baltica“ priežiūros komitetas apsvarstė projekto įgyvendinimo klausimus

Data

2008 06 09

Įvertinimas
0

Birželio 9 d. Susisiekimo ministerijoje posėdžiavęs  europinės vėžės geležinkelio „Rail Baltica“ projekto įgyvendinimo Lietuvoje priežiūros komitetas apsvarstė šio plano  realizavimo parengiamųjų darbų klausimus.

„Rail Baltica“ projektas – prioritetinis ir svarbus ne tik Lietuvai, bet ir Europos Sąjungai, todėl ataskaitas apie nuveiktus darbus ieškant  greitesnių ir geresnių jo įgyvendinimo kelių planuojame išklausyti du kartus per mėnesį“, - pabrėžė  komiteto nariams posėdžiui pirmininkavęs susisiekimo viceministras Česlovas Šikšnelis.

Projekto priežiūros komiteto nariai – Susisiekimo ministerijos valstybės sekretorius Alminas Mačiulis, ministerijos Logistikos skyriaus, Geležinkelių bei Strateginio planavimo ir finansų, ES reikalų ir tarptautinių ryšių departamentų, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir Geležinkelių infrastruktūros direkcijos „Rail Baltica“ projekto centro atstovai   išklausė Transporto investicijų direkcijos veiklos rengiant šį projektą įgyvendinti darbų ataskaitą ir diskutavo finansavimo šaltinių, studijų ir parengiamųjų darbų atlikimo klausimais.

Posėdyje taip pat buvo išklausyta  Geležinkelių infrastruktūros direkcijos „Rail Baltica“ projekto centro informacija apie atliktus ir planuojamus atlikti darbus pagal pateiktas TEN-T paraiškas bei terminus. Buvo analizuojami  tolimesnio europinės vėžės  tiesimo nuo  Lenkijos ir Lietuvos sienos iki Kauno alternatyvūs variantai.

Posėdžio dalyviai nutarė patikslintą medžiagą šiais klausimais bei siūlymus pateikti susisiekimo ministrui.