BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Registruojant transporto priemonę techninės ekspertizės nereikės

Data

2014 12 01

Įvertinimas
0
Registruojant transporto priemonę techninės ekspertizės nereikės
Registruojant transporto priemonę techninės ekspertizės nereikės
„Įsigaliojus įstatymo pataisoms, buvo patikslinta transporto priemonių įregistravimo tvarka. Tačiau savininkai susidūrė su problemomis dėl papildomos ekspertizės tam tikroms iš užsienio atvežtoms transporto priemonėms. Dabar jos išspręstos“, – sako susisiekimo ministras R. Sinkevičius.
 
Naujuoju įsakymu buvo pakeistos Motorinių transporto priemonių, priekabų ir šių transporto priemonių suderamųjų dalių atitikties įvertinimo atlikimo taisyklės.
 
Numatyta, kad privalomosios techninės apžiūros metu įrašant transporto priemonės duomenis, kurių nėra registracijos liudijime, gali būti naudojami transporto priemonės atitikties liudijime (dublikate) arba jos gamintojo (įgalioto asmens) pateikti trūkstami duomenys (galingumo, masės ir t.t.).   
 
Reikalavimas atlikti techninę ekspertizę galios tik tuomet, jei transporto priemonės gamintojas ar jo įgaliotas asmuo tokios informacijos negalės pateikti.