BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Rengiantis naujam dviračių sezonui – diskusija „Saugesnės kelionės dviračiais ir e-paspirtukais 2020 metais“

Data

2019 12 04

Įvertinimas
0
dviračiai1.jpg

Siekdama skatinti saugų važiavimą dviračiais ir elektriniais paspirtukais bei geriau pasirengti būsimam sezonui, gruodžio 5 d. Susisiekimo ministerija kviečia į diskusiją „Saugesnės kelionės dviračiais ir e-paspirtukais 2020 metais“.

 

Mus visus džiugina, kad šiais metais padaugėjo dviratininkų ir e-paspirtukų vairuotojų Lietuvos keliuose. Baigiantis didžiajam dviratininkų sezonui būtina įvertinti iškilusias problemas ir surasti geriausius sprendimus“, – sako Susisiekimo ministerijos saugaus eismo ekspertas Vidmantas Pumputis.

 

Diskusijoje bus pristatyta Susisiekimo ministerijos parengta dviračių takų plėtros vizija ir numatoma dviračių infrastruktūros plėtra didžiuosiuose Lietuvos miestuose 2020 m. Diskusijos dalyviai sužinos, kaip keisis miestų infrastruktūra dviratininkams, kokios naujovės laukia ateinančiais metais.

 

Viena svarbiausių diskusijos temų – dviračių ir e-paspirtukų eismo sauga. Šiemet e-paspirtukų vairuotojai neretai sukeldavo įvairias pavojingas situacijas eisme. Sulaukta pėsčiųjų priekaištų, kad elektrinės transporto priemonės važinėja šaligatviais, keldamos pavojų visiems eismo dalyviams. Diskusijos metu bus svarstoma, kaip spręsti šią problemą.

 

Taip pat planuojama aptarti siūlymus dėl dviračių eismo populiarinimo. Tikimasi, kad diskusijos metu gims naujos idėjos, kaip paskatinti gyventojus dažniau rinktis dviratį kaip kasdienio susisiekimo priemonę.

 

Diskusija vyks gruodžio 5 d. 10 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Konferencijų salėje.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: http://bit.do/reg2020