BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Sausio 13 d. pagerbkime Laisvės gynėjus

Data

2014 01 10

Įvertinimas
0
Sausio 13 d. pagerbkime Laisvės gynėjus
Sausio 13 d. pagerbkime Laisvės gynėjus
„Mes įgyvendinome idėją suburti skirtingas kartas, perduoti vaikams meninę ir istorinę patirtį. Visi kūriniai – tai 1991-ųjų metų kovų už laisvę atminties įamžinimas“, – sako projekto sumanytoja, VšĮ „Meda Project“ direktorė Eglė Veršninienė.
Piešinių, skirtų Laisvės gynėjams atminti, eksponavimas Vilniaus televizijos bokšte tampa gražia tradicija. Prieš metus čia buvo atidaryta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro drauge su Švietimo ir mokslo ministerija rengiamo konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ dalyvių paroda.
Sausio 11 dieną 12 val. prie Vilniaus Antakalnio kapinių startuos 23-ojo tarptautinio pagarbos bėgimo „Gyvybės ir mirties keliu“ dalyviai, bėgikai finišuos prie Vilniaus televizijos bokšto apie 13.30 val.
Sausio 12 d. 17 val. prie Vilniaus TV bokšto prasidės Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginys, bus uždegtas atminties laužas. Nuo 17.30 val. Vilniaus televizijos bokšto konferencijų salėje vyks atminties valanda „Nerimo mintys“ (poezijos skaitymai).