BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Šiaulių rajone pavojingą trišalę sankryžą pakeis žiedinė

Data

2020 11 18

Įvertinimas
0
foto.jpg

Šiaulių rajone, Ginkūnų gyvenvietės prieigose planuojama įrengti žiedinę sankryžą bei nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką, kuris sujungs dvi, Ginkūnų ir Žeimių gyvenvietes. Šiam projektui susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu skirta ES fondų lėšų.

 

„Šalia Ginkūnų esanti trišalė sankryža yra pavojinga, nesaugi ją kertančioms transporto priemonėms bei pėstiesiems. Įrengus žiedinę sankryžą ženkliai sumažės eismo įvykių tikimybė, visi važiuojantys šia vieta jausis saugiau. Taip pat bus nutiestas dviračių takas šalia kelio, tad ir dviratininkams nereikės važiuoti šalikele“, - sako ministras Jaroslav Narkevič.

 

Planuojama rengti kelio Nr. 150 1,636 km žiedinė sankryža su krašto keliu Nr. 213 Aleksandrija–Ginkūnai (3,81 km) yra Ginkūnų gyvenvietės prieigose, šalia kelio Nr. 150 2,0–4,439 km. Planuojamas tiesti pėsčiųjų ir dviračių takas sujungs dvi gyvenvietes – Ginkūnus ir Žeimius.

 

Įgyvendinus projektą vietiniams šio kelio naudotojams būtų užtikrintos saugesnės susisiekimo sąlygos valstybinės reikšmės keliais.

 

Bendra projekto vertė 1.487.844,41 Eur, skirto finansavimo suma 1.228.515,00 Eur.