BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Siekiama gerinti geležinkelių transporto eismo saugą

Data

2005 12 14

Įvertinimas
0

           

Vyriausybė pritarė Geležinkelių transporto eismo saugos įstatymo pakeitimo įstatymo projektui, kuris nustatys valstybės institucijų ir įstaigų teises bei pareigas formuojant ir įgyvendinant geležinkelių transporto eismo saugos politiką. Įstatymo projektas teikiamas Seimui.

 Projekte apibrėžti reikalavimai geležinkelių infrastruktūros valdytojams ir geležinkelio įmonėms (vežėjams) geležinkelių transporto eismo saugos srityje, geležinkelių infrastruktūros ir geležinkelių riedmenų naudojimo, valdymo ir priežiūros, geležinkelių transporto eismo organizavimo ir valdymo bendrieji principai, geležinkelių transporto eismo įvykių tyrimo tvarka bei reikalavimai darbuotojams, kurių darbas susijęs su geležinkelių transporto eismu.

Įstatymo projektu siekiama apsaugoti asmenų gyvybę, sveikatą ir turtą, gerinti geležinkelių transporto eismo sąlygas, taip pat mažinti neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinti  bendrųjų geležinkelių transporto eismo saugos tikslų pasiekimą.