BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiamas konkursas kviečia vaikus tapti saugaus eismo reporteriais

Data

2015 04 10

Įvertinimas
0
Skelbiamas konkursas kviečia vaikus tapti saugaus eismo reporteriais
Skelbiamas konkursas kviečia vaikus tapti saugaus eismo reporteriais
„Išradingai ieškodami to geriausio kadro vaikai patys taps gerokai atsakingesni ir suaugusiesiems primins, kad saugoti gyvybes keliuose – tiesiog privalu. Be to, konkursas paskatins jo dalyvių kūrybiškumą, domėjimąsi saugaus eismo tema“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Konkursui pateiktas nuotraukas komisija vertins pagal jų atitiktį temai, nuotraukų antrąjį planą ir jo sąsajas su vaikų saugos keliuose tema, techninę nuotraukų kokybę, idėją, originalumą, meniškumą. I–III vietos laimėtojai bus paskelbti š. m. gegužės 15 d. Konkurso nugalėtojų laukia vertingi prizai.
 
Balsavimo teisė bus suteikta ir socialinio tinklalapio „Facebook“ lankytojams. Pastarieji iš visų gegužės 11 d. paskelbtų nuotraukų išrinks vieną jiems labiausiai patikusią. Jos autorius bus apdovanotas Susisiekimo ministerijos įsteigtu prizu ir specialiu atšvaitų rinkiniu.
 
Konkurso rengėjas – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, partneris – Susisiekimo ministerija.
 
Išsamesnė informacija apie konkursą skelbiama interneto svetainėje www.smlpc.lt.