BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Sprendžiamos laivų „zuikių“ ir piratavimo problemos

Data

2010 12 21

Įvertinimas
0
Komitetas parengė ir patvirtino aplinkraštį „Kompanijos ir laivo įgulos specialioji parengtis piratų užpuolimams, vykdomiems Indijos vandenyno vakarinėje dalyje ir Adeno įlankoje“. Šis dokumentas aktualus laivų įguloms, juo rekomenduojama vadovautis kartu su nauja leidinio „Geriausia piratavimo pažabojimo Somalio pakrantėse ir Arabų jūros zonoje praktika“ versija.
 
Sesijos metu aptarti laivo pavojaus signalo perdavimo į Prekybinių laivų pirminį ryšių su karinėmis pajėgomis centrą ypatumai. Šio centro funkcijas vykdo UKMTO (angl. United Kingdom Maritime Trade Operations) padalinys Dubajuje.
 
Jūrų saugumo komitetas patvirtino naujas nuorodas laivų kapitonams, laivybos kompanijoms, tinkamai įgaliotiems pareigūnams dėl reikalavimų pateikti su laivybos apsauga susijusią informaciją prieš laivui įplaukiant į uostą.
 
Komitetas patvirtino ir dokumentą „Nuorodos, skirtos „zuikių“ patekimo į laivą prevencijai ir atsakomybei dalyviams paskirstyti, siekiant sėkmingai išspręsti situacijas dėl „zuikių“.
 
Šiuo metu rengiamas Laivybos apsaugos vadovas, kuris apims visus IMO priimtus dokumentus laivybos apsaugos klausimais. Jame bus pateiktos rekomendacijos dėl IMO dokumentų laivybos apsaugos klausimais taikymo, numatoma pateikti ir tarptautinių laivybos apsaugos reikalavimų taikymo pavyzdžius.