BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susirūpinęs dėl situacijos Kybartuose susisiekimo ministras kreipėsi į teisėsaugos institucijas

Data

2009 11 27

Įvertinimas
0

„Išanalizavę visą turimą informaciją, darome prielaidą, kad automobilių aikštelė Kybartuose – tai dar viena sukurta „lesyklėlė“, o jos įkūrimo istorija tikrai verta teisėsaugos institucijų dėmesio. Pirmiausia, viešojo intereso pažeidimu laikau faktą, kad eismo reguliavimas Kybartuose išspręstas neteisėtai apmokestinant visus važiuojančius per sieną, o Vilkaviškio rajono savivaldybės veiksmai ir biurokratiniai procesai, susiję su šios aikštelės įkūrimu, yra neskaidrūs ir galimai neteisėti. Kylant įtampai Kybartuose dar kartą primenu apie Pasienio kontrolės punktų direkcijos pasiūlymą perimti aikštelės valdymą ir galimybę nemokamai teikti paslaugas vairuotojams“, – sako E. Masiulis.

Raštuose Valstybės kontrolei ir Specialiųjų tyrimų tarnybai atkreipiamas dėmesys į Vilkaviškio rajono savivaldybės veiksmus, UAB „Vildega“ išnuomojant negyvenamąsias patalpas ir valstybinį ne žemės ūkio paskirties sklypą adresu J. Basanavičiaus g. 55, Kybartuose, bei ten įkuriant automobilių stovėjimo aikštelę. Remdamasis išnagrinėta turima informacija ministras institucijų prašo atkreipti dėmesį į atliktas pastatų nuomos procedūras, be konkurso išnuomotą žemės sklypą, aikštelę valdančiai įmonei neleistinai sumažintą nuomos mokestį, galimas investicijų užskaitas vietoj nuomos mokesčio.

Susisiekimo ministerija kreipėsi į Vilkaviškio rajono savivaldybę, kuri yra atsakinga už transporto priemonių eismo reguliavimą ir tinkamą eismo būklę Kybartų mieste, prašydama užtikrinti, kad galimas transporto srauto padidėjimas nesukeltų nepatogumų miesto gyventojams. Jei savivaldybei tai nepavyktų, Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos yra pasiruošusi perimti automobilių aikštelę Kybartuose bei vykdyti transporto priemonių srautų reguliavimą be mokestinės naštos vairuotojams ir taip, kad nenukentėtų gyventojai.