Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerija: Išimties tvarka – papildomi užsakomieji skrydžiai grįžti į Lietuvą

Data

2020 03 27

Įvertinimas
0
7102_f8b36981618d.jpg

Susisiekimo ministerija informuoja, kad užsienio šalyse įstrigę Lietuvos piliečiai nuo rytojaus dar galės parvykti papildomais užsakomaisiais skrydžiais.

 

Susisiekimo ministerija išimties tvarka kovo 28–31 d. organizuoja užsakomuosius skrydžius iš Londono, Tenerifės ir Varšuvos:

 

Londonas–Vilnius kovo 28, 29 d. (jau išparduota) ir 31 d. (bilietai parduodami),

Tenerifė–Vilnius kovo 29 d.,

Varšuva–Vilnius kovo 29 d.

 

Aktualią informaciją apie visus skrydžius į Lietuvą ir kitas grįžimo galimybes rasite Užsienio reikalų ministerijos skelbiamoje suvestinėje.

 

Lietuvos institucijos ir diplomatinės atstovybės intensyviai dirba, kad norintys grįžti žmonės pasiektų namus. Tačiau kasdien mažėjant skrydžių galimybių, Lietuvos piliečiai, kuriems nebūtina skubiai grįžti namo ir kurie turi tinkamas gyvenimo sąlygas užsienio šalyje, prašomi svarstyti galimybę karantino laikotarpiu pasilikti buvimo valstybėje.


Primename, kad visi grįžusieji iš užsienio į Lietuvą turės privalomai izoliuotis 14 dienų.