copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerija: Norintieji grįžti iš Tenerifės kviečiami skubiai užpildyti apklausos anketą dėl paskutinio skrydžio

Data

2020 03 25

Įvertinimas
0
7089_d713b6452bc.jpg

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Tenerifėje įstrigusiems lietuviams kovo 27 d. numatomas paskutinis užsakomasis skrydis iš Tenerifės į Vilnių. Skrydžio poreikiui įvertinti visi norintieji skristi prašomi šiandien skubiai užpildyti apklausos anketą. Skrydis bus organizuojamas tik surinkus pakankamą skaičių keliautojų.

 

Visi pageidaujantieji turi užpildyti anketą iki kovo 25 d. 18:00 val. Tie, kas anketą jau pildė, prašomi ją užpildyti pakartotinai dėl sugriežtintų Lietuvoje įvesto karantino sąlygų: visi iš užsienio grįžę asmenys privalomai 14 dienų bus izoliuojami savivaldybių patalpose, net jei ir neturės ligos simptomų.

 

Skrydį organizuojanti kelių agentūra „Tez Tour“ informuoja, kad skrydis bus vykdomas tik užsiregistravus 150 ir daugiau keliautojų.

 

Skubiais klausimais prašoma skambinti +370 614 56807 arba +370 5 2121101 (papildomai rinkti 1).