BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerija organizuoja antikorupcinių iniciatyvų atranką

Data

2015 08 04

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministerija organizuoja antikorupcinių iniciatyvų atranką
Susisiekimo ministerija organizuoja antikorupcinių iniciatyvų atranką

Rengdamasi pažymėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, Susisiekimo ministerija organizuoja antikorupcinių iniciatyvų atranką. Atrankai veiksmingas antikorupcines iniciatyvas (ne daugiau kaip dvi) kviečiami teikti Susisiekimo ministerijos administracijos padaliniai, įstaigos prie ministerijos ir viešosios įstaigos, ministerijos reguliavimo sričiai priskirtos valstybės įmonės ir bendrovės, kiti juridiniai ir fiziniai asmenys, veikiantys transporto, pašto ir elektroninių ryšių, informacinės visuomenės plėtros srityse, 2015 m. įgyvendinę ar teikiantys pasiūlymus dėl antikorupcinių iniciatyvų susisiekimo sektoriuje įgyvendinimo ateityje.

 

Veiksmingoms antikorupcinėms iniciatyvoms transporto, pašto ir elektroninių ryšių, informacinės visuomenės plėtros srityse priskiriami antikorupciniai projektai, renginiai, tyrimai, straipsniai bei kitos 2015 metais įgyvendintos ar įgyvendinamos priemonės.

 

Paraiškoje turi būti nurodoma: išsamus veiksmingos antikorupcinės iniciatyvos aprašymas (nurodant antikorupcinės iniciatyvos pilną pavadinimą, įgyvendinimo laikotarpį, vykdytojus, finansavimą, turinį, esmę ir kt.); antikorupcinio veiksmingumo pagrindimas (skaičiais arba kitokiais būdais pagrįsti antikorupcinės iniciatyvos veiksmingumą – kas buvo atlikta/padaryta/pakeista, kokios priežastys pašalintos, kokios sąlygos sudarytos, koks yra rezultatas ir nauda); siūlomų apdovanoti juridinių asmenų rekvizitai, fizinių asmenų vardas, pavardė, darbovietė ir pareigos; kontaktinė informacija (adresas, el. pašto adresas, telefonas).

 

Paraiškos atrankai pateikiamos raštu iki 2015 m. rugsėjo 1 d. Susisiekimo ministerijai adresu: Vilnius, Gedimino pr. 17, arba elektroniniu paštu sumin@sumin.lt, nurodant „Antikorupcinių iniciatyvų atrankai“.