BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerijoje apdovanoti jauniausieji saugaus eismo dalyviai

Data

2004 12 09

Įvertinimas
0

Gruodžio 9 d. Susisiekimo ministerija apdovanojo saugaus eismo žinių ir vaikų piešinių konkurso „Vieną kartą kelyje“ nugalėtojus. Konkursas 1-4 klasių moksleiviams buvo organizuotas Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo departamento ir Vilniaus m. Tuskulėnų vidurinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Daivos Pilukienės iniciatyva. 

Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo departamentas, vykdydamas Valstybinę saugaus eismo automobilių keliais 2002-2004 m. programą, spalio ir lapkričio mėn. intensyviai vykdė švietėjišką  saugaus eismo veiklą. Saugaus eismo departamento ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos specialistai Vilniaus m., Naujosios Vilnios, Rudaminos, Skaidiškių, Nevėžio, Avižienių, Maišiagalos bei Utenos r., Švenčionių r., Ignalinos r., Alytaus r., Panevėžio r. bendrojo lavinimo mokyklų, darželių auklėtiniams parengė saugaus eismo pamokėles, kurių metu buvo pademonstruotas atšvaitų matomumas tamsoje. Taip pat Zarasuose ir Visagine buvo surengti seminarai  saugaus eismo tema mokytojams. Specialistams talkino iš Suomijos atvežtas atšvaitų demonstravimui pritaikytas automobilis, kuriame įrengta mokomoji klasė. Šiame demonstraciniame treileryje apsilankė apie 15 000 vaikų, kuriems saugaus eismo specialistai dovanojo atšvaitus, knygeles saugaus eismo tema „Vieną kartą kelyje“.