BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda naujasis ministras Rimantas Sinkevičius

Data

2012 12 14

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda naujasis ministras Rimantas Sinkevičius
Susisiekimo ministerijoje darbą pradeda naujasis ministras Rimantas Sinkevičius
Šiandien, pirmąją savo darbo dieną, susisiekimo ministras R. Sinkevičius susitiko su ministerijos kolektyvu. Naująjį ministrą Susisiekimo ministerijos darbuotojams pristatė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.
 
„Dėkodamas buvusiam ministrui už jo nuveiktus darbus, pristatau naująjį, kurio laukia ambicingi uždaviniai. Esu įsitikinęs, kad tolerancija ir susitelkimas į komandą leis pasiekti puikių darbo rezultatų“, – sveikindamas naująjį ministrą sakė Ministras Pirmininkas.
 
Susisiekimo ministro pareigas pradedantis eiti R. Sinkevičius pabrėžė, kad rezultatas – yra didžioji atsakomybė, kurios reikalaus tiek iš savęs, tiek ir iš viso kolektyvo.
 
„Įvertindamas tai, kad transportas yra viena svarbiausių Lietuvos sričių, į laukiančius darbus žiūriu atsakingai ir rimtai. Tikiu, kad kvalifikuotas ir energingas kolektyvas padės sėkmingai įgyvendinti naujosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą ir pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – ministerijos darbuotojams kalbėjo susisiekimo ministras R. Sinkevičius.