BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerijos įgyvendintas projektas valstybei kurs pridėtinę vertę

Data

2013 12 16

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministerijos įgyvendintas projektas valstybei kurs pridėtinę vertę
Susisiekimo ministerijos įgyvendintas projektas valstybei kurs pridėtinę vertę
„Džiaugiuosi, kad įgyvendinome labai svarbų mūsų valstybei elektroninių paslaugų plėtros projektą. Elektroninė pristatymo sistema leidžia valstybės institucijoms, fiziniams ir juridiniams asmenims siųsti ir gauti elektroninius dokumentus, kurie turi tokią pat juridinę galią kaip ir registruotosios pašto siuntos. Įgyvendinto projekto dėka valstybės institucijos galės taupyti savo išteklius bei efektyviau komunikuoti tarpusavyje“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Veiksmingai panaudojant informacines ir ryšių technologijas, sukurtos patogios, lengvai pasiekiamos ir naudingos elektroninių pranešimų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams bei juridiniams asmenims elektroninės paslaugos.
 
Tai – „vienas langelis“ elektroniniams dokumentams ir elektroniniams pranešimams pristatyti fiziniams ir juridiniams asmenims nacionaliniu mastu, taip sukuriant pridėtinę vertę valstybei. Ši elektroninio pristatymo sistema užtikrina aukščiausius saugumo reikalavimus, o sukurta teisinė bazė – elektroninio pristatymo paslaugos teisinę ir įrodomąją galią.
 
Projektas įgyvendintas Europos Sąjungos lėšomis, bendra jo vertė – 7,4 mln. Lt. Šių metų birželį vykusios konferencijos metu elektroninė pristatymo sistema buvo pristatyta visuomenei ir ja pradėta naudotis.
 
„Metų paslaugos“ rinkimais siekiama drąsinti paslaugos sektorių kurti konkurencingas, inovatyvias, aukštos pridėtinės vertės paslaugas, atitinkančias šiandienos rinkos ir vartotojų poreikius.