BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministerijos įsteigta nominacija „Dviračių miestas“ – Naujajai Akmenei ir Klaipėdai

Data

2013 12 16

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministerijos įsteigta nominacija „Dviračių miestas“ – Naujajai Akmenei ir Klaipėdai
Susisiekimo ministerijos įsteigta nominacija „Dviračių miestas“ – Naujajai Akmenei ir Klaipėdai
„Daugelyje pasaulio miestų pamėgta praktiška, aplinką tausojanti susisiekimo priemonė populiarėja ir Lietuvoje. Vis daugiau šalies gyventojų dviratį pasirenka ne tik sportui ar pramogai, bet ir kelionėms į darbą ar mokymosi įstaigą. Džiaugiuosi, kad konkursas ministerijos įsteigtai nominacijai gauti sulaukė didelio Lietuvos savivaldybių susidomėjimo, ir nuoširdžiai sveikinu nugalėtojus“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Varžytis konkurse galėjo visos Lietuvos savivaldybės, kurių kiekviena Susisiekimo ministerijos nominacijai „Dviračių miestas“ galėjo siūlyti po vieną miestą. Paraiškas dalyvauti konkurse, savo dviračių transporto plėtros statistiką ir apžvalgas pateikė 15 šalies savivaldybių.
 
Gruodžio 13 d. konkursinius pasiūlymus apsvarsčiusi Dviračių transporto komisija dėl gausaus paraiškų kiekio nusprendė nominuoti ne vieną, o du miestus – Naująją Akmenę ir Klaipėdą, kurie  ne tik skatina dviračių transporto infrastruktūros plėtrą ir gyventojų naudojimąsi dviračiais, kaip susisiekimo priemone, bet ir rūpinasi eismo sauga, vykdo švietėjišką veiklą.
 
Susisiekimo ministras R. Sinkevičius dar šiemet nugalėtojus pakvies į susitikimą, kurio metu garbingai įteiks nominacijas.
 
Susisiekimo ministerija pernai šalies savivaldybes pakvietė dalyvauti konkurse dėl geriausio demonstracinio dviračių tako projekto, skirto kasdienio susisiekimo poreikiams tenkinti. Šį konkursą laimėjusiuose miestuose – Elektrėnuose ir Jonavoje – buvo įrengtos pavyzdinės dviračių trasos.