BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras A. Butkevičius Europos Parlamento nariams pristatė prioritetinius Lietuvos siekius transporto srityje

Data

2007 12 29

Įvertinimas
0

 

Susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius ir ministerijos sekretoriai šiandien susitiko su Lietuvos Respublikos deleguotais Europos Parlamento nariais Danute Budreikaite, Arūnu Degučiu, Eugenijumi Maldeikiu ir Aloyzu Sakalu. Lietuvos europarlamentarams pristatyti prioritetiniai šalies siekiai transporto srityje, svarbiausi numatomi įgyvendinti projektai. Ypatingas dėmesys skirtas glaudesnio Europos Parlamento ir LR susisiekimo ministerijos bendradarbiavimo perspektyvoms aptarti.

 

Pokalbio metu aptarti šiuo metu Lietuvai aktualiausi transporto klausimai: tarptautinių vežimų kelių transportu liberalizavimas, projektų „Rail Baltica“ ir „Via Baltica“ įgyvendinimas, Europos Sąjungos–Rusijos sienos pralaidumo problemos, Lietuvos transporto sektoriaus interesai Baltijos jūros regione. Taip pat buvo apsikeista kita aktualia informacija.

 

Ministras supažindino europarlamentarus su Lietuvos planais ir siekiais plėtojant tarptautinį projektą „Rytų–Vakarų transporto koridorius“. Tikimasi, kad šis projektas taps nauja Baltijos jūros pietinės pakrantės valstybių bendradarbiavimo transporto srityje iniciatyva.

 

Inicijuodama aktyvesnį bendradarbiavimą su Europos Parlamento nariais, Susisiekimo ministerija siekia užtikrinti, kad ES institucijose būtų kuo geriau atstovaujami šalies interesai transporto srityje, tinkamai pristatomi Lietuvos prioritetai ir didesnio dėmesio sulauktų Lietuvai svarbūs projektai.

 

Susisiekimo ministerijos rengiami susitikimai su Lietuvos Respublikos deleguotais Europos Parlamento nariais tampa tradicija. Pirmasis toks susitikimas buvo surengtas 2006 metais.