BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras: darbai, kuriems pasiruošta, bus finansuojami ir atlikti

Data

2019 12 19

Įvertinimas
0
Lietuvos keliu infrastruktura. BFL nuotr.jpg

„2020 metais atsakingai vykdysime Vyriausybės žvyrkelių asfaltavimo programą. 90 mln. numatoma skirti valstybinės reikšmės rajoniniams keliams su žvyro danga asfaltuoti, 20 mln. – specialiajai vietinės reikšmės žvyrkelių asfaltavimo programai. Skirta suma bus 20 mln. didesnė nei buvo skirta praėjusiais metais“, – teigia susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Be to, biudžeto įstatyme 2020 metais 35 mln. eurų numatyta skirti valstybinės reikšmės magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda ruožo nuo 89,40 iki 107,00 km rekonstravimui, dviejų lygių sankryžos Vilniuje, Žirnių g., Liepkalnio g. ir Minsko pl., taip pat Baltijos pr., Šilutės pl. ir Vilniaus pl. žiedinės sankryžos Klaipėdos mieste rekonstravimui finansuoti.

Anot susisiekimo ministro, ypatingas dėmesys yra sutelktas į Vyriausybės programos priemonių vykdymą: žvyrkelių asfaltavimas ir kitų infrastruktūros projektų įgyvendinimas yra vienas iš prioritetų.

Pastaruoju metu, žymiai paspartinus projektų įgyvendinimą, padidėjo lėšų poreikis ir iš naujo peržiūrimos finansavimo galimybės. 2020 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatyme nustatyta galimybė kreiptis į Finansų ministeriją prašant skirti reikiamas lėšas.