BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras E. Masiulis: „Naujas treniruoklis padidins specialistų pasirengimo kokybę“

Data

2009 12 17

Įvertinimas
0

Treniruoklis leidžia instruktoriui sukurti pačias įvairiausias situacijas – lėktuvų variklių gedimus, gaisrus, galima imituoti nusileidimą su vienu išleistu važiuoklės stovu arba ir visai be jos, lėktuvai gali leistis, pilotams naudojantis įvairia radijo navigacine įranga – nuo paprasčiausios iki automatinės.

Į realybės iliuziją sukuriantį vyksmą instruktorius gali įtraukti bet kokius skraidymo aparatus – lėktuvus, sraigtasparnius arba, pavyzdžiui, oro balionus.

Moderni įranga leis imituoti vyksmą Vilniaus, Kauno, Palangos ir Šiaulių aerodromuose, esant pačioms įvairiausioms meteorologinėms sąlygoms – lyjant, sningant, tvyrant rūkui, griaudžiant perkūnijai, šviesiu ir tamsiu paros metu. Į treniruoklio duomenų bazę įvestos ne tik aerodromų schemos, bet ir juose esantys lėktuvai bei žeme riedančios motorizuotos priemonės, tokios kaip sniego valymo mašinos, gaisrinės ir t.t.