BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras lankysis tragediją patyrusiame Aleksandrijos kaime

Data

2007 12 10

Įvertinimas
0

                                                               

 

 

Susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius šiandien lankysis tragediją patyrusiame Skuodo rajono Aleksandrijos kaime bei dalyvaus Plungėje vyksiančioje apskritojo stalo diskusijoje tema „Plungės ir Rietavo savivaldybių transporto infrastruktūros renovacija ir plėtra – svarbi regiono ekonominio augimo sąlyga“.

 

Atsižvelgdamas į lapkričio 7-ąją Aleksandrijos kaime įvykusią eismo nelaimę, nusinešusią trijų dešimtmečių vaikų gyvybes, ministras A. Butkevičius su Skuodo rajono vadovais aptars būtinas įgyvendinti saugaus eismo priemones. Ministras atkreipia dėmesį į būtinybę prie judriausių gatvių įrengti šaligatvius bei tamsiu paros metu žmonėms nešioti atšvaitus.

 

Nuo 13 val. ministras A. Butkevičius dalyvaus Plungėje vyksiančioje apskritojo stalo diskusijoje tema „Plungės ir Rietavo savivaldybių transporto infrastruktūros renovacija ir plėtra – svarbi regiono ekonominio augimo sąlyga“. Renginio dalyviams ministras pristatys šalies susisiekimo infrastruktūros plėtros perspektyvas.

 

Renginyje taip pat dalyvaus Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Virgaudas Puodžiukas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Sigitas Dobilinskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Bronislovas Lubys, Plungės rajono ir Rietavo merai.

 

Diskusijoje bus aptartas kelių tinklo plėtros programų bei efektyvaus Kelių priežiūros ir plėtros fondo lėšų panaudojimo planavimas Lietuvoje ir regione, geležinkelio renovacijos ir plėtros klausimai, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto perspektyvos ir galima uosto įtaka regiono pramonės raidai.

 

Susitikime dalyvausiančių Rietavo ir Plungės rajono savivaldybių vadovai supažindins su šių savivaldybių transporto infrastruktūros problemomis bei jų įtaka savivaldybių ekonominei plėtrai ir eismo dalyvių saugumui.