BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras: Lietuvos pašto prioritetas – socialinė atsakomybė 

Data

2019 12 18

Įvertinimas
1
1218-sumin-lpost-profsajungos-susit-foto-2.jpg

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius susitikęs su Lietuvos ryšių darbuotojų profesinės sąjungos ir AB Lietuvos paštas profesinės sąjungos atstovais išklausė jų lūkesčius bei aptarė jiems aktualius klausimus.  

„Lietuvos paštas turi būti socialiai atsakinga bendrovė, užtikrinanti darbuotojams orų darbo užmokestį bei geresnes darbo sąlygas“, – susitikimo metu kalbėjo Jaroslavas Narkevičius. 

Susisiekimo ministras dar kartą pabrėžė, kad įmonė turėtų nuolat palaikyti konstruktyvų dialogą su darbuotojų atstovais ir užtikrinti socialinį teisingumą visiems darbuotojams.  

Profesinių sąjungų atstovai išreiškė susirūpinimą dėl kolektyvinės sutarties pasirašymo, darbo sąlygų gerinimo, laiškininkų 6 darbo dienų savaitę pakeičiant į 5 darbo dienas, bei užtikrinant tikslesnę darbo laiko apskaitą.  

Susitikimo metu taip pat sutarta atkurti Socialinio dialogo komisiją, kuri ateityje reguliariai aptartų pašto darbuotojams aktualius klausimus ir kartu ieškotų efektyviausių sprendimo būdų.