BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministras: tik kartu galime padėti tašką karui keliuose

Data

2014 12 22

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministras: tik kartu galime padėti tašką karui keliuose
Susisiekimo ministras: tik kartu galime padėti tašką karui keliuose
„Artėja gražiausios metų šventės, tačiau priešventinę nuotaiką temdo praėjusio savaitgalio autoįvykių statistika, paženklinta itin skaudžiomis netektimis kelyje. Kelininkai nuolat perspėja būti atsargiems, jei eismo sąlygos sudėtingos. Kasdien visomis informavimo priemonėmis kartojame: nevairuokite išgėrę, pasirinkite saugų greitį, segėkite saugos diržus ir atšvaitus. Keliuose diegiamos įvairios inžinerinės saugaus eismo priemonės. Nejau to nepakanka, kad būtume atsakingi keliuose? Primename dar kartą, kad tik mes kartu, saugodami save ir artimuosius, galime padėti tašką žūtims keliuose! Linkiu, kad susėdę prie Kūčių stalo pamąstytumėte, kokia išties didelė vertybė yra kiekviena išsaugota gyvybė kelyje“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Gruodžio 20-21 d. eismo įvykių metu žuvo 10 žmonių, 15 sunkiai sužeista, iš jų 5 tebėra kritinės būklės.
 
Pagrindinės priežastys, lėmusios šias skaudžias nelaimes kelyje, – vairuotojų neatsargumas, nedėmesingumas, saugaus greičio nesilaikymas.