BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui – garbingas policijos įvertinimas

Data

2013 12 31

Įvertinimas
0
Susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui – garbingas policijos įvertinimas
Susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui – garbingas policijos įvertinimas
„Susisiekimo ministerija didelį dėmesį skiria saugaus eismo klausimams. Tai aktualu visai mūsų šalies visuomenei, nes kiekvienas jos narys yra kelių eismo dalyvis. Džiaugiuosi, kad siekiant užtikrinti eismo saugą su ministerija glaudžiai bendradarbiauja ir Lietuvos policija, o mus sieja bendras tikslas – išsaugotos gyvybės keliuose“, – sakė susisiekimo ministras R. Sinkevičius.
 
Pasak ministro, eismo saugai šalies keliuose užtikrinti reikia nuolatinių pastangų. Eismo saugai įtakos turi ne vienas komponentas: eismo dalyvis, transporto priemonė, kelias ir aplinka. Tad ir iškylančios problemos turi būti sprendžiamos kompleksiškai: teisinėmis, administracinėmis, inžinerinėmis, švietėjiškomis priemonėmis bei atliekant mokslo tiriamuosius darbus.
 
Statistika byloja, kad šiemet Lietuvos keliuose pavyko išsaugoti 42 gyvybes. Nuo sausio 1-osios iki gruodžio 31 dienos šalies keliuose žuvo 13,3 proc. žmonių mažiau nei per tą patį laikotarpį 2012 metais.