BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Švedijos karalius įvertino sėkmingą Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą komunikacijų srityje

Data

2015 10 08

Įvertinimas
0
20151008110421.JPG

Šiandien kartu su Lietuvoje viešinčiu Švedijos karaliumi Karlu Gustavu XVI susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius lankėsi Švedijos kapitalo bendrovėje TEO LT. Švedijos karalius ir ministras pasikeitė nuomonėmis apie komunikacijų srities pasiekimus, aptarė sėkmingą Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą.

Vizito metu Švedijos karaliui buvo pristatyta Švedijos „TeliaSonera“ grupei priklausančios bendrovės TEO LT veikla ir perspektyvos Lietuvoje. Ministro teigimu, šios bendrovės veikla – svarbus šalių ekonominis ryšys telekomunikacijų srityje.

Švedija – didžiausias užsienio investuotojas Lietuvoje, šios šalies verslo investicijos sudaro daugiau nei ketvirtadalį tiesioginių užsienio investicijų Lietuvoje.