BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarptautinė oro uostų taryba: Vilniaus oro uostas auga sparčiausiai Europoje

Data

2011 12 14

Įvertinimas
0
Tarptautinė oro uostų taryba: Vilniaus oro uostas auga sparčiausiai Europoje
Tarptautinė oro uostų taryba: Vilniaus oro uostas auga sparčiausiai Europoje
Vilniaus oro uostas tarp lyderių rikiuojasi jau trečią mėnesį iš eilės: rugpjūtį bendroje oro uostų įskaitoje buvo 5-as, rugsėjį – 4-as.
 
„Drąsiai galime teigti, kad šiais metais spalio mėnuo mums buvo sėkmingiausias: užfiksuotas didžiausias - 53,7 proc.- keleivių skaičius augimas Oro uosto istorijoje. Lapkričio rezultatai buvo vos 1 proc. prastesni, tad per tris šių metų rudens mėnesius pasiekėme vidutinį 48,2 proc. keleivių skaičiaus augimą,“ - sako TVOU generalinis direktorius Tomas Vaišvila.
 
„ACI Europe“ duomenimis, tarp labiausiai pagal keleivių skaičių augančių oro uostų spalio mėnesį pateko ir Bulgarijos Bourgas oro uostas, pasiekęs 49,7 proc. keleivių skaičiaus didėjimą, Estijos Talino oro uostas su 37 proc. augimu, Italijos Venecijos oro uostas, keleivių skaičių padidinęs 33,7 proc., ir Albanijos Tirana oro uostas, išvystęs 29,2 proc. augimą.  Bendras Europos oro uostų augimo tempas spalio mėnesį buvo apie 3,4 proc., lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2010-aisiais.
 
„ACI Europe“ vienija oro uostus iš 46 skirtingų Europos šalių, šios tarybos nariai užima 90 proc. Europos oro uostų rinkos. Tarptautinis Vilniaus oro uostas „ACI Europe“ narys yra nuo 1992 metų. TVOU specialistai aktyviai dalyvauja ACI Aviacijos saugumo, Ekonomikos, Aerodromo priežiūros ir kitų komitetų darbe.