BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Techninės apžiūros ženklai-lipdukai ne visada privalomi

Data

2015 04 22

Įvertinimas
0
Techninės apžiūros ženklai-lipdukai ne visada privalomi
Techninės apžiūros ženklai-lipdukai ne visada privalomi
„Prieš metus pasikeitė transporto priemonių registravimo tvarka. Numatyta, kad prieš transporto priemonės įregistravimą reikia atlikti techninę apžiūrą. Tam, kad po privalomosios techninės apžiūros įregistravusiems savo transporto priemones savininkams nereikėtų sugrįžti į techninės apžiūros centrą ar stotį vien dėl ženklo-lipduko, ir buvo įteisintos šių taisyklių pataisos“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Transporto priemonėms, kurias ketinama Lietuvoje registruoti pirmą kartą, privalomosios techninės apžiūros metu nenustačius didelių ir (ar) draudžiančių ją eksploatuoti trūkumų, išduodama Techninės apžiūros rezultatų kortelė (ataskaita).
Informacija apie apžiūros galiojimą perduodama Kelių transporto priemonių registrui.
 
Įregistruotas tokias transporto priemones galima eksploatuoti be techninės apžiūros ženklo-lipduko iki kitos privalomosios techninės apžiūros. Jei nustatyta tvarka pirmą kartą Lietuvoje įregistruotos transporto priemonės savininkas pageidauja, jis gali kreiptis į bet kurį mūsų šalies techninės apžiūros centrą ar stotį, kur bus atlikta ženklų-lipdukų išdavimo procedūra.