Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Transporto, telekomunikacijų ir energetikos Tarybos posėdyje Liuksemburge – telekomunikacijų rinkos klausimai

Data

2008 06 12

Įvertinimas
0

 

2008 m. birželio 12-13 d. Liuksemburge vyks Transporto, telekomunikacijų ir energetikos (TTE) Tarybos posėdis, kuriame dalyvaus Susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius.

Taryboje bus svarstomi telekomunikacijų klausimai ir transporto klausimai. Daugiausia dėmesio planuojama skirti ES elektroninių ryšių tinklų ir paslaugų reguliavimo sistemos peržiūrai. Pirmininkaujanti Europos Sąjungai Slovėnija pateiks pažangos ataskaitas dėl trijų Europos Komisija pateiktų siūlymų, kuriais norima patobulinti esamą elektroninio ryšio tinklų ir paslaugų reguliavimą.

Lietuva, kaip ir kitos ES valstybės narės, sieks kuo daugiau teisės aktų patobulinimų, leidžiančių sumažinti reguliavimo neapibrėžtumus, supaprastinti biurokratines procedūras ir palengvinančių reguliavimo įgyvendinimą.

Liuksemburge taip pat bus aptarta Europos elektroninių ryšių rinkos institucijos įsteigimo galimybė, aptariami pagrindiniai 2008-2010 m . uždaviniai.

Tarybos posėdyje pranešimą skaitys ir Lietuvos susisiekimo ministras A.Butkevičius.