BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Uostadvaryje iškilmingai atidarytos vidaus vandenų uosto prieplaukos

Data

2008 09 04

Įvertinimas
0

                               

                                     

 

Rugsėjo 4 d. Uostadvario vidaus vandenų uoste iškilmingai atidarytos stacionari ir mobili keleivinės prieplaukos, kurios padės atgaivinti laivybą Lietuvos vidaus vandenimis. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius, projektą įgyvendinusios VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos vadovai.

 

Uostadvario prieplaukos atkurtos ir įrengtos įgyvendinant projektą „Kompleksinis vidaus vandenų kelio Nemuno upe ir Kuršių mariomis Klaipėda–Kaunas sutvarkymas“. Bendra projekto vertė – 9,97 mln. Lt, jis finansuotas ES struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

 

Dešiniajame Nemuno krante žemiau Nemuno ir Neries santakos įrengta 104 metrų ilgio keleivinė krantinė su aikštele, 43 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, slipas laivams nuleisti į vandenį ir iškelti, kolonėlės užterštų vandenų iš laivų išsiurbimui, tiekiamas geriamas vanduo ir elektra.

 

Uostadvario vidaus vandenų uoste, esančiame Atmatos upės žemupyje, įrengtos 53 metrų ilgio stacionari ir 60 metrų ilgio mobili su 16 vietų mažiesiems laivams keleivinės krantinės, slipas laivams nuleisti į vandenį ir iškelti, 28 automobilių stovėjimo vietos, kolonėlės užterštų vandenų iš laivų išsiurbimui, tiekiamas geriamas vanduo ir elektra.

 

Po prieplaukų atidarymo ceremonijos Šilutės rajono savivaldybėje surengtas posėdis dėl vidaus vandenų laivybos ir vandens turizmo trasų plėtros. Posėdyje aptartos laivybos Lietuvos vidaus vandenų keliais sąlygos, esama būklė ir perspektyvos, pramoginės laivybos plėtra ir saugios laivybos užtikrinimas.