BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vairavimo mokyklos bus vertinamos objektyviau

Data

2010 12 21

Įvertinimas
0
Pagal svarbą vairavimo mokymo veiklai, mokymo kokybei ir eismo saugai vairavimo mokyklų pažeidimai suskirstyti į tris kategorijas. Išsamus pažeidimų sąrašas su detaliu aprašymu leis užkirsti kelią galimoms teisės aktų nuostatų interpretacijoms. Patikrinimai bus objektyvesni, o šališkumo galimybė sumažės iki minimumo.
 
Naujasis pažeidimų sąrašas − puiki galimybė kiekvienai vairuotojų mokymo įstaigai pačiai, remiantis šiuo sąrašu, atlikti vidinį savo įstaigos auditą, nusistatyti galimus pažeidimus ir juos pašalinti.
 

Minėtas tvarkos aprašas palengvins vairavimo mokyklų veiklą ir inspekcijos pareigūnų darbą. Taip pat tikimasi, kad pagerės vairuotojų mokymo kokybė ir eismo sauga.