BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Valstybės įmonė „Problematika“ taps akcine bendrove

Data

2010 12 01

Įvertinimas
0
Įmonės statusą keisti pasiūlyta atsižvelgiant į tai, kad VĮ „Problematika“ nevykdo jokių išskirtinių įstatymais priskirtų funkcijų, o paslaugų rinkoje yra daugiau panašia veikla užsiimančių įmonių. Ši įmonė kartu su privačiomis bendrovėmis dalyvauja konkursuose darbams atlikti ir paslaugoms teikti.
 
Pertvarkant VĮ „Problematika“, patikėjimo teise jos valdomas valstybės turtas bus investuojamas formuojant akcinės bendrovės įstatinį kapitalą. Visas bendrovės akcijas valdys Susisiekimo ministerija.
 
Šiuo metu įmonė veikia nenuostolingai, jos valdomas turtas vertinamas daugiau kaip 18 mln. litų.
 
VĮ „Problematika“ įkurta 1991 m. Pagrindinė jos veikla – kelių statybinių medžiagų, produkcijos kokybės bandymai ir analizė, kelių, tiltų, oro uostų, geležinkelių ir kitų objektų techninė priežiūra, gaminių sertifikavimas, kelio oro sąlygų informacinės sistemos priežiūra, techninės, norminės dokumentacijos rengimas automobilių keliams tiesti, remontuoti ir prižiūrėti, bendroji projektų ir statinių ekspertizė, kita inžinerinė-technologinė veikla.