BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Valstybės įmonių ir įstaigų automobiliai – tik tarnybos reikmėms

Data

2010 12 17

Įvertinimas
0
„Iki šiol šalies teisės aktai reikalavo, kad būtų žymimi ministerijų ir kitų valdžios įstaigų automobiliai. Valstybės įmonės, viešosios įstaigos tai daro savo nuožiūra, todėl galimybė piktnaudžiauti valstybės turtu vis dar išlieka“, – sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.  
 
Žymint tarnybinius automobilius turėtų būti nurodytas įmonės ar įstaigos pavadinimas ir (arba) patvirtintas logotipas. Ženklinti siūloma šonines dureles abiejose automobilio pusėse.
 
Nuo 2009 m. tarnybinius lengvuosius automobilius žymėti ir naudoti tik tarnybos reikmėms privalo biudžetinės įstaigos, išlaikomos iš valstybės biudžeto ir valstybės pinigų fondų. Dabar siūloma tokius reikalavimus kelti ir valstybės įmonėms bei viešosioms įstaigoms.
 
Ministerijos pateiktą siūlymą artimiausiu metu svarstys Vyriausybė.