BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Valstybės kontrolė teigiamai įvertino pokyčius Susisiekimo ministerijos valdymo srityje

Data

2015 07 29

Įvertinimas
0
Valstybės kontrolė teigiamai įvertino pokyčius Susisiekimo ministerijos valdymo srityje
Valstybės kontrolė teigiamai įvertino pokyčius Susisiekimo ministerijos valdymo srityje
Valstybės kontrolė, atlikusi Susisiekimo ministerijos 2014 m. finansinį auditą, teigiamai įvertino ministerijos atliekamą valstybės lėšų ir turto valdymą bei naudojimą įstatymų nustatytiems tikslams. Audito ataskaitoje taip pat pažymėti teigiami pokyčiai, investicijoms naudojant valstybės biudžeto lėšas.
 
Valstybinio audito išvadoje pareikšta nuomonė, kad „Susisiekimo ministerija ir jai pavaldžios įstaigos visais reikšmingais atžvilgiais 2014 metais valstybės lėšas ir turtą valdė, naudojo, disponavo jais teisėtai ir naudojo įstatymų nustatytiems tikslams“.
 
Susisiekimo ministerijos valdymo srityje matome teigiamus pokyčius valstybės biudžeto naudojimo investicijoms, naujų kelių ir kelio rekonstravimo darbų perdavimo valstybės įmonėms srityse“, – teigiama Valstybės kontrolės audito ataskaitoje.
 
Valstybinio audito išvadoje pareikšta besąlyginė nuomonė dėl 2014 m. konsoliduotųjų finansinių ataskaitų rinkinio, konsoliduotųjų biudžeto vykdymo ataskaitų rinkinio, taip pat dėl valstybės lėšų ir turto valdymo, naudojimo, disponavimo jais teisėtumo ir naudojimo įstatymų nustatytiems tikslams 2014 m.