BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vienas pagrindinių transporto sektoriaus tikslų – tranzito per Lietuvą užtikrinimas

Data

2014 11 25

Įvertinimas
0
Vienas pagrindinių transporto sektoriaus tikslų – tranzito per Lietuvą užtikrinimas
Vienas pagrindinių transporto sektoriaus tikslų – tranzito per Lietuvą užtikrinimas
„Praėjęs ES finansinis laikotarpis transporto sektoriui buvo dosnus – 5,3 mlrd. litų. Naujuoju 2014–2020 m. periodu transportui ir logistikai europinių lėšų mažėja, tačiau ne taip ryškiai, kad reikėtų nerimauti. Labai svarbu, kad tie pinigai būtų panaudoti logiškai ir kompleksiškai. Vienas pagrindinių mūsų valstybės transporto sektoriaus strateginių tikslų – tranzito per Lietuvą užtikrinimas“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
 
Nuveiktus darbus ir numatomus įgyvendinti projektus naujuoju ES finansiniu periodu konferencijoje pristatė automobilių kelių, geležinkelių, jūrų uosto, pašto atstovai.
 
Po konferencijos įvertinti rinkimų „Metų kelias 2014“ nominantai – bendrovės „Panevėžio keliai“, „Kelprojektas“ ir „Problematika“. Šioms įmonėms už nuopelnus įgyvendinant kelių infrastruktūros statybos objektus 2011–2013 m. skirtos trys pagrindinės nominacijos: „Metų kelių objektas“, „Metų kelių projektas“ ir „Metų kelių technologija“.
 
Taip pat tradiciškai, jau septintą kartą, apdovanoti rinkimų „Lietuvos transporto lyderiai 2014“ nugalėtojai – pažangios transporto, ekspeditorių, logistikos ir technikos pardavimo įmonės.