BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


VOKIETIJA ATSIŽVELGĖ Į LIETUVOS SUSISIEKIMO MINISTERIJOS PRAŠYMĄ

Data

2004 12 22

Įvertinimas
0

2004-2005 metais Vokietija nebaus  Lietuvos vežėjų, turinčių  laminuotus Europos Bendrijos leidimus  krovinių vežimams  per jos teritoriją. Apie tai 2004 m. gruodžio 22 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai pranešė Vokietijos susisiekimo, statybos ir būsto plėtros ministerijos  Krovinių vežimo departamento vadovas Ulrichas Neke (Ulrich Näke).

Susisiekimo ministerija informuoja, kad 2004 m. gruodžio 22 d.gautas Vokietijos Federalinės susisiekimo, transporto ir būsto plėtros ministerijos Krovinių vežimo departamento vadovo  Ulricho Neke  raštas, kuriuo pranešama, kad Lietuvos vežėjai, turintys laminuotus Europos Bendrijos leidimus, galės ir toliau važiuoti per Vokietijos teritoriją.  Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija informuoja, kad Vokietija atsižvelgė į Lietuvos prašymą ir netaikys baudų  už leidimus, neatitinkančius Vokietijos reikalavimus.

2004 m. gegužės 1 d. Lietuvai įstojus į ES, Lietuvos vežėjai gavo Europos Bendrijos leidimus krovinių vežimams automobiliais, kurie patogumo dėlei buvo mūsų šalyje laminuojami. Tačiau š.m. rugsėjo 9 d.Vokietijoje įsigaliojo įstatymas, draudžiantis ne tik jos, bet ir  kitų valstybių vežėjams laminuoti visus leidimus. Priežastis - leidimo laminavimas apsunkina leidimo patikrinimą. Užsienio krovinių vežėjams buvo suteiktas dviejų mėnesių pereinamasis laikotarpis, kuriam praėjus numatytos piniginės baudos (iki 1200 eurų). Lietuvos susisiekimo ministerijos derybos su Vokietijos susisiekimo ministerija baigėsi sėkmingai  - atsižvelgus į Lietuvos prašymą, mūsų vežėjams pereinamasis laikotarpis buvo pratęstas iki 2005 m. gruodžio 31 d.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004 gruodžio 22 d