BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Svencionys.jpg
2023 02 06
Susisiekimo ministras tęsia vizitus regionuose – lankysis Švenčionių rajone

Tęsdamas vizitus Lietuvos regionuose, antradienį, vasario 7 d., susisiekimo ministras Marius Skuodis lankysis Švenčionių rajone, kur apžiūrės kelių infrastruktūrą, susipažins su šio rajono kelių būkle ir su savivaldybės vadovais aptars aktualius susisiekimo klausimus.

infografikas_LAKD keliu ir tiltu finansavimas_internetui.jpg
2023 02 06
Lietuvos kelių paprastiesiems remontams bei tiltų ir viadukų rekonstrukcijai šiemet numatytas didžiausias finansavimas per pastaruosius 5 metus

Susisiekimo ministerija informuoja ir primena, kad, įvertindama kritinę šalies kelių infrastruktūros būklę, jau trečius metus iš eilės nuolat teikia prioritetą paprastiesiems kelių remontams, rekonstrukcijai bei tiltams ir viadukams tvarkyti.

ziema 20210112LTG1252.jpg
2023 02 06
„LTG Infra“ pradeda elektrifikavimo darbus geležinkelio ruože Kaišiadorys–Radviliškis

Pagreitį įgauna efektyviam ir žaliam judumui Lietuvoje strategiškai svarbaus projekto – geležinkelio linijos Vilnius–Klaipėda elektrifikavimo – darbai. Nuo pirmadienio, vasario 6 dienos, jie prasideda atkarpoje Kaišiadorys–Radviliškis. 

KVJUD.jpg
2023 02 06
Klaipėdos uoste – nauji laivybos kanalo gyliai ir naujos galimybės

Vienas iš svarbiausių pastarųjų metų projektų Klaipėdos uoste baigtas. Laivybos kanalas už uosto vartų į jūrą išgilintas iki 16 metrų, dalyje vidinio laivybos kanalo jau fiksuojamas 15,5 metro gylis. Vykdant šį projektą po vandeniu ties įplaukimu į uostą suformuotas naujos krypties laivybos kanalas, pasiektas didesnis jo plotis.

11174_2ac0ff149a7991b8fd7b69b22551cabb.jpg
2023 02 03
Kelių direkcijos atstovai susitiko su projektuotojais, kad būtų paspartinti tilto per Nevėžį tvarkymo darbai

Vasario 3 d. AB Lietuvos automobilių kelių direkcijoje įvyko susitikimas su projektuotojais, siekiant pagreitinti terminus projektuojant tiltą per Nevėžį Kėdainiuose (rajoninio kelio Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai 44,3 km), kurio sija šią savaitę įgriuvo į upę, ir parengti ...

LT-GE transporto ministrų susitikimas (2).jpg
2023 02 03
M. Skuodis: Lietuvos ir Sakartvelo šalių susisiekimo darbotvarkės centre – krovinių gabenimas geležinkeliais tarptautiniais koridoriais, tiesioginiai skrydžiai į Tbilisį 

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šiandien susitiko su Sakartvelo pirmuoju vicepremjeru, ekonomikos ir darnios plėtros ministru Levanu Davitashvili.

Traukinys (2).jpg
2023 02 03
Nuo pirmadienio dėl geležinkelio elektrifikacijos darbų keisis dalies traukinių eismas: atnaujinta informacija

Įsibėgėjant geležinkelio elektrifikacijos projektui, nuo pirmadienio, vasario 6 d., keisis dalies bendrovės „LTG Link“ traukinių tvarkaraštis maršrutuose Vilnius–Klaipėda, Vilnius–Šiauliai, Kaunas–Šiauliai, Radviliškis–Klaipėda.

cover.png
2023 02 03
Keltu į smiltynę – su e.bilieto kortele

Klaipėdoje pristatoma nauja paslauga – persikėlimas keltu su Klaipėdos e.bilieto kortele. Lietuvoje tai – unikalus projektas. Viena atsiskaitymo forma sujungtas sausumos ir vandens transportas, esantis skirtingame, nacionaliniame ir municipaliniame, pavaldume.

DSC_6453.JPG
2023 02 02
„Rail Baltica“: tęsiamas geležinkelių infrastruktūros valdymo modelio kūrimas

Trijų Baltijos šalių ekspertų grupė, sudaryta iš ,,Rail Baltica“ geležinkelių infrastruktūrą savo šalių teritorijoje valdysiančių AB „LTG Infra“, SIA „Eiropas Dzelzcela linijas“ ir OU „Rail Baltic Estonia“ atstovų, parengė siūlymus, kaip galėtų būti skirstomi geležinkelių infrastruktūros pajėgumai norint naudotis šiuo metu tiesiama „Rail ...

Paneriai-2.jpg
2023 02 01
„Rail Baltica“: tikslinamas ruožo Kaunas–Vilnius specialusis planas

Pristačius visuomenei „Rail Baltica“ ruožo Kaunas–Vilnius specialųjį planą, numatantį konkrečias teritorijas, žemės sklypus ir jų dalis, per kurias eis geležinkelio linija šiame ruože, sulaukta itin didelio suinteresuotų šalių įsitraukimo – net 470 pasiūlymų ir klausimų dėl specialiojo plano patikslinimo.

Europos geležinkelių apdovanojimai_E Šimė ir Oleksandr Pertsovskyi.jpg
2023 02 01
Europos geležinkelių apdovanojimai – „LTG Cargo“ vadovei Eglei Šimei ir „Ukrainos geležinkeliams“

Briuselyje vykusiuose kasmetiniuose Europos geležinkelių apdovanojimuose buvo įvertinti sektoriaus lyderiai. 16 kartą organizuotų apdovanojimų metu LTG Grupės krovinių vežimo bendrovės „LTG Cargo“ vadovei Eglei Šimei įteiktas metų „Rail Trailblazer“ („Geležinkelių inovatorės“) apdovanojimas.

20230131orouostas30953.JPG
2023 01 31
Vilniaus oro uoste pradėtos naujo išvykimo terminalo statybos: startavo visai Lietuvos aviacijai strategiškai svarbus projektas

Sausio 31 dieną oficialios ceremonijos metu paskelbta apie Vilniaus oro uosto naujojo išvykimo terminalo statybų pradžią. Teigiama, kad didelio masto projektas truks dvejus metus, visi darbai vyks veikiančiame oro uoste, o pirmieji keliautojai naujuoju terminalu galės naudotis jau ...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn