BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Asmenų aptarnavimas

Asmenis ministerijoje aptarnauja Organizacijos valdymo departamento Veiklos kokybės ir dokumentų valdymo skyriaus patarėja Džeralda Tylienė

Darbo laikas

Pirmadienis: 8.00—17.00
Antradienis: 8.00—17.00
Trečiadienis: 8.00—18.00
Ketvirtadienis: 8.00—17.00
Penktadienis: 8.00—15.45
   

Prieššventinių dienų išvakarėse ministerijos darbo laikas trumpinamas viena valanda.

Pasibaigus Susisiekimo ministerijos  Veiklos kokybės ir dokumentų valdymo skyriaus darbo laikui, asmenų prašymai priimami iš anksto užsiregistravus trečiadieniais papildomai 1 valandą Susisiekimo ministerijoje (Gedimino pr. 17, Vilnius). Iš anksto užsiregistruoti galima telefonu +370 5 261 2363 arba el. paštu [email protected].

Rekomenduojame konsultuotis ir prašymus / skundus Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai teikti nuotolinio ryšio priemonėmis.

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai prašymus (klausimus) ir skundus galima pateikti šiais būdais:

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras gyventojus priima Lietuvos Respublikos Vyriausybėje (Gedimino pr. 11, Vilnius) pagal iš anksto sudarytą grafiką. 

Užsiregistruoti į Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių priėmimą gyventojai gali ne tik telefonu 8 677 89 934, pateikdami prašymus raštu, elektroniniu paštu [email protected] ar atvykę į Vyriausybės priimamąjį, bet ir užpildydami elektroninę registracijos formą adresu http://epilietis.lrv.lt/lt/formos/priemimas-pas-vyriausybes-narius (Lietuvos Respublikos Vyriausybės tinklalapyje www.lrv.lt „E. pilietis“ skiltyje „Registracija pas Vyriausybės narius“).

LR Susisiekimo ministerijos piliečių chartija

Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklės.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-21