Ramūnas Dilba 
  Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos kancleris

Gyvenimo aprašymas

Gimimo data:1981 m. liepos 29 d.
Išsilavinimas
2004-2006 m.Vilniaus universitetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Europos studijos, magistro laipsnis
Nuo 2006-01 iki 2006-06 Creighton University, Nebraska, Jungtinės Amerikos Valstijos, tyrėjo asistentas
2000-2004 m.Vilniaus Universitetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Politikos mokslai, bakalauro laipsnis
Darbo patirtis
Nuo 2021 m. sausio 4 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos kancleris
Nuo 2018-11-06 iki 2020-12-11Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos kancleris
Nuo 2016 m. iki 2018-11-03Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Investicijų departamento direktorius
2010-2016 m.Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Europos Sąjungos investicijų departamento direktoriaus pavaduotojas
2007-2010 m.Lietuvos Respublikos finansų ministerija, Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos skyriaus vedėjas
2004-2007 m. VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, Vyresnysis projektų vadovas
Profesinė patirtis
Nuo 2017-11-23 iki 2018-11-06UAB „Lietuvos energija“, Stebėtojų tarybos narys, skyrimo ir atlygio komiteto narys
2017-2018 m.  VšĮ Europos socialinio fondo agentūra, Valdybos narys
2010-2013 m.UAB „Lietuvos tyrimų centras“, Valdybos narys
Tarptautinė patirtis
2012-2014 m. Trumpalaikis ekspertas dvynių projekte (ES fondų valdymo sistemos sukūrimas Kroatijos Respublikoje)
2009-2011 m.Projektas Europos Komisijos paskelbtame kvietime “Facing the challenge how to effectively support public administration reforms by ESF funds”
Kita
Užsienio kalbosAnglų, rusų, ispanų, lenkų

Atnaujinimo data: 2023-11-18