BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ateities susisiekimo politkos grupė

  Grupės  vadovas  
Albertas Turonis Vyresnysis patarėjas (turintis pavaldžių)

1. Užtikrinti Ateities susisiekimo politikos grupes elektroninių ryšių srities 2022 metų tikslų įgyvendinimą.

2. Užtikrinti palankesnes teisines sąlygas elektroninių ryšių infrastruktūros plėtrai sudarančių teisės aktų parengimą.

3. Užtikrinti valstybei svarbaus projekto statusą 5G ryšio plėtrai įtvirtinančio teisės akto parengimą.

aistė Gasiūnienė Vyresnysis patarėjas (turintis pavaldžių)

1. Parengtas ir bendru susisiekimo ministro ir energetikos ministro įsakymu patvirtintas elektromobilių naudojimo ir elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros veiksmų planas.

2. Sukurtos ir patvirtintos teisinės ir finansinės sąlygos optimaliam elektromobilių įkrovimo infrastruktūros tinklo kūrimui ir sudarytos patrauklios sąlygos viešojo sektoriaus, verslo ir gyventojų skatinimui naudoti elektromobilius

3. Suderinti pateikti savivaldybių elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros planai, surinkta ir susisteminta informacija apie esamas įkrovimo prieigas; koordinuotas esamų ir planuojamų (savivaldybėse ir šalia valstybinės reikšmės kelių) įkrovimo prieigų atvaizdavimas interaktyviame žemėlapyje.

4. Strateginių ir svarbių teisės aktų susijusių su transporto taršos ir triukšmo mažinimu rengimo / keitimo koordinavimas.

5. Parengtos vandenilio pritaikymo transporte plėtros rekomendacijos.

     

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-18