BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Biudžeto ir investicijų departamentas

Saulius Kerza Biudžeto ir investicijų departamento direktorius

               

Užtikrinti, kad būtų įgyvendinti 2021 m. Biudžeto ir investicijų departamentui nustatyti gyvybiškai svarbūs tikslai ir progreso rodikliai. 

Užtikrinti, kad būtų sukurta transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaičiavimo metodika.

Užtikrinti, kad ne rečiau kaip vieną kartą kiekvieną ketvirtį būtų atlikti individualūs veiklos aptarimo pokalbiai su kiekvienu Biudžeto ir investicijų departamento darbuotoju. 

 

                                                            

Jurgita Rimkuvienė Strateginio planavimo skyrius L.e. skyriaus vedėjo pareigas

1. Užtikrinti, kad būtų įgyvendinti 2021 m. Strateginio planavimo skyriui nustatyti gyvybiškai svarbūs tikslai ir progreso rodikliai.

2. Ne rečiau kaip vieną kartą kiekvieną ketvirtį atliktų individualų veiklos aptarimo pokalbį su kiekvienu skyriaus darbuotoju.

3. Koordinuoti Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro valdymo sričių 2022–2024 metų strateginio veiklos plano projekto parengimo procesą.

4. Koordinuoti 2021–2030 m. susisiekimo plėtros programos parengimo procesą.

 5. Koordinuoti 2021–2027 metų ES struktūrinių fondų investicijų programos dalies, susijusios su transporto ir ryšių sektoriais, projekto parengimą bei  Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (klimato kaitos ir skaitmeninimo komponentų dalis) parengimo procesą.

Žydrūnas Jonutis Ekonomikos ir apskaitos skyriusEkonomikos ir apskaitos skyriusEkonomikos ir apskaitos skyriaus vedėjas

Užtikrinti, kad būtų įgyvendinti 2021 m. Ekonomikos ir apskaitos skyriui nustatyti gyvybiškai svarbūs tikslai ir progreso rodikliai.

Kiekvieną ketvirtį atlikti individualų veiklos aptarimo pokalbį su kiekvienu skyriaus darbuotoju.

 

Danutė Čapienė

ES investicijų koordinavimo skyrius

L. e. skyriaus vedėjo pareigas

1. Užtikrinti, kad būtų įgyvendinti 2021 m. ES investicijų koordinavimo skyriui nustatyti gyvybiškai svarbūs tikslai ir progreso rodikliai.

2. Ne rečiau kaip vieną kartą kiekvieną ketvirtį atlikti individualų veiklos aptarimo pokalbį su kiekvienu skyriaus darbuotoju

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-18