BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Centralizuoto vidaus audito skyrius

     
Audrys Varnelė Skyriaus vedėjas

1. Parengti Centralizuoto vidaus audito skyriaus (toliau – skyrius) veiklos planavimo ir atsiskaitymo už ją dokumentus: 1.1.  atlikti ir dokumentuoti skyriaus audituojamų subjektų ir veiklos sričių rizikos vertinimą;  1.2.  parengti skyriaus 2021 m. veiklos planą ir pateikti jį tvirtinti susisiekimo ministrui; 1.3. parengti skyriaus ilgalaikį 2021–2023 m. veiklos planą ir pateikti jį tvirtinti susisiekimo ministrui; 1.4. parengti skyriaus 2020 m. veiklos ataskaitą ir supažindinti su ja susisiekimo ministrą.

2. Savarankiškai organizuoti skyriaus 2021 m. veiklos plane numatytų vidaus auditų atlikimą ir užtikrinti pavedimų ir 2021 m. veiklos plane numatytų veiksmų įvykdymą.

3. Vykdyti vidaus auditų priežiūrą, kokybės užtikrinimą, teikti tik objektyvią ir pagrįstą informaciją.

4. Užtikrinti pažangos stebėsenos (veiklos po audito) vykdymą ir kontrolę

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-03-17