BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Departamento direktoriaus Petro Jakavonio

Einamųjų metų užduotys:

1. Užtikrinti, kad būtų parengti Europos Sąjungos Parlamento ir Europos Sąjungos Tarybos 2016 m. spalio 26 d. direktyvos dėl Viešojo sektoriaus institucijų interneto svetainių ir mobiliųjų programų prieinamumo nuostatų perkėlimas į nacionalinę teisę projektai.

2. Užtikrinti, kad būtų įgyvendintos Valstybės kontrolės rekomendacijos 2017 metams dėl viešojo sektoriaus turimų duomenų atvėrimo.

3. Užtikrinti, kad Vyriausybės programos įgyvendinimo plano 3.1.4 darbo apimtyje 2017 metais pagal ministerijos kompetenciją būtų parengti teisės aktų projektai.

4. Užtikrinti Elektroninio parašo įstatymo pagrindu susiklosčiusių teisinių santykių tęstinumą,  įsigaliojus Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 910/2014 dėl elektroninės atpažinties ir elektroninių operacijų patikimumo užtikrinimo paslaugų vidaus rinkoje, kuriuo panaikinama Direktyva 1999/93/EB.

5. Užtikrinti Europos Komisijos iniciatyvos Telecom review pozicijos derinimą su socialiniais partneriais ir Lietuvos interesų atstovavimą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-11