BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Departamento direktoriaus Sauliaus Kerzos

Einamųjų metų užduotys:

1. Užtikrinti, kad būtų laiku parengta Susisiekimo ministerijos 2016 metų veiklos ataskaita ir  Susisiekimo ministerijos valdymo sričių 2018-2020 m. strateginis veiklos planas.

2.  Užtikrinti, kad Susisiekimo ministerijoje būtų laiku parengti visi 2014-2020 metų ES fondų investicijų panaudojimo transporto, ryšių ir informacinės visuomenės plėtros sričių administravimui reikalingi dokumentai ir būtų vykdoma projektų atranka.

3. Užtikrinti Susisiekimo ministerijos 2017 metų numatomų atlikti viešųjų pirkimų plano parengimą ir jo įgyvendinimą, ministerijos vykdomų pirkimų teisėtumą ir efektyvų lėšų panaudojimą.

4. Užtikrinti, kad būtų atliktas 2017 metų programų vertinimo plane, kurį tvirtina Lietuvos Respublikos Vyriausybė,  numatyti biudžeto programų vertinimai, nustatytu laiku parengtos ataskaitos.

5. Užtikrinti, kad būtų parengti ir Vyriausybei bei Seimui pateikti teisės aktų (Lietuvos Respublikos strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir įrenginių bei kitų nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių įstatymo pakeitimo ir Lietuvos Respublikos kelių įstatymo pakeitimo projektai), susijusių su valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčių valstybės įmonių reorganizavimu projektai.

6. Užtikrinti kokybės vadybos LEAN priemonių diegimą departamente.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-11